Môže sa u dcérky vybudovať alergia na mliečnu bielkovinu v prípade, ak nezmeníme Bebu Supreme Pro 1 za Bebu Comfort 1?

Zodpovedané
26. jan 2022

Dobrý deň,

4,5 mesačnej dcérke dávame od narodenia Bebu Supreme Pro 1. V rodine nemáme nikoho s alergiou na mliečnu bielkovinu.

Môže sa u dcérky vybudovať alergia na mliečnu bielkovinu v prípade, ak nezmeníme do 6 mesiacov Bebu Supreme Pro 1 za Bebu Comfort 1?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem prečo takéto mliečko dávate od narodenia, či bol nejaký problém.

Alergia sa vybudovať nemôže. Nie je však potrebné mliečko dávať, ak nie sú situácie na to indikované.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička