Aká je úspešnosť liečby tupozrakosti prostredníctvom hrania hier?

Zodpovedané
31. jan 2024

Dobrý deň,

rada by som sa informovala.

Aká je úspešnosť tej liečby tupozrakosti u dospelých, resp. u starších detí, prostredníctvom hrania hier, ktrorú ste začiatkom roka rozbehli vo Vašom centre?

Ďakujem

Dobrý deň,

zatiaľ sa nám nepodarilo zohnať žiadneho pacienta, ktorý by o túto liečbu mal záujem a dostupné máme len klinické výsledky od výrobcu. Dúfame však, že čoskoro budeme mať na túto liečbu vhodných pacientov a už aj vlastné skúsenosti.

S úctou,
Dr. med. Miroslav Kulanga, FEBO

oftalmológ
E-Mail: poradna@kulanga.sk
Telefón kliniky: 052 28 55 714
Web: www.kulanga.sk