Ako prebieha zmenšenie pŕs?

Zodpovedané
17. apr 2019

Dobrý večer,

chcela by som si dať upraviť a zmenšiť prsia. Nosím podprsenku veľkosť F. Po kojení mám prsia ovisnuté a ťažšie sa mi dýcha. Silikónové prsia nechcem.

Ako pebieha úprava a čím sa prsia vyplnia?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte podprsenku F, tak určite Vám netreba silikónové implantáty. Tie sa používajú v prípade ak chýba prsiam objem 🙂

Vo vašom prípade bude pravdepodobne potrebná operácia zmenšenia prsníkov s ich modeláciou. Čiže na vyplnenie dekoltu sa používa vlastné tkanivo prsníka, ktoré sa len sa presunie do vyššej polohy ak prsia ochabli.

Je to operácia vyžadujúca celkovú anestéziu a minimálne jazvy okolo dvorca.

Na rozdiel od operácie implantátmi, táto operácia je výrazne menej bolestivá.