Ovisnuté a malé prsia

14. jan 2023

Ahojte, po kojení dieťaťa mi ostali malé spľasnute ovisnute prsia. Čo vam na to povedali chlapi? Pri sexe sa cítim nekomfortne, nechala by som si radšej podprsenku, nie je to take zle že by som plánovala plastiku ALE je to take no, smutná som z toho ostala že moje krásne prsia sú nenávratne preč ...

minarova22
14. jan 2023

Koľko si od kojenia?

syslik81
14. jan 2023

ak mas chlapa co ta miluje nebude to riesit ... dolezite je ,aby si sa s tym zmierila ty sama ... ak nie zial len plastika -staci mozno len uprava bez sili alebo dalsie tehotenstvo

autor
14. jan 2023

@minarova22 už pol roka ale mlieko mi stále vyjde keď si stlacim

dominikamacakova
14. jan 2023

Mne ostali len bradavky, tak neviem čo je horšie 😂

kubkovamama
14. jan 2023

He,podobne,volám to,že verzia vrecká. Môj nevraví vôbec nič, bohvie či si to vôbec všimol. U mňa sa to veľmi zlepšilo po cvičení. Sval spraví dosť zvlášť ak si celkovo štíhla.A natierať,kremovat,ale to trebalo od začiatku,nech je koža elastická,ľahšie sa scucne

dzulli1980
14. jan 2023

Buď rada, že ich máš zdravé ... radšej budem mať zdravé "vechtíky" ako rakovinu ...

evuska135
14. jan 2023

@dominikamacakova aj mne 😂😂 ked to porovnam ake som mala pocas tehu a teraz tak je to na plac 😂

zuzanaam
14. jan 2023

@dominikamacakova horšie sú veľké ovisnuté prsia...

anjelicek26
14. jan 2023

Plastika nie je podla mna ziadne zlo, tiez si planujem na 40ku "podarovat" nejaku tu upravu... zenske telo sa meni po detoch riadne, chlapi v tomto maju riandu vyhodu, ich telo sa meni len ak si ho pokaslu sami 😂

dominikamacakova
14. jan 2023

@evuska135 ja som po pôrode nosila veľkosť 80C a teraz nosím iba tie lambadky pre deti 😂😪

77katarina
15. jan 2023

Dievčatá no neviem ako je to možné. Ja som vždy nosila podprsenku 75 B a teraz mám 75 C a pritom vážim cca rovnako +-1,2 kg. Kojila som cca 7,5-8 mesiacov. Mne po kojení zas narástli, čo mi vôbec nevyhovuje, cítila som sa lepšie v B ako C ☹️

ladybug138
15. jan 2023

Aj mne sa to tak stalo...ale teraz uzivam HAK a vyzeraju dost lepsie 😂 plastiku neodporucam nikomu tu, pozrite na internete breast implant illness

0silvia0
15. jan 2023

@77katarina to je vsetko individualne. Ja som kojila syna 15 mesiacov a dceru 3 roky. Vzdy som mala male prsia, 70A, mne sa ani pocas kojenia velmi nezvacsili, mozno o pol cisla a po kojeni ich mam rovnake. Vobec nic mi neovislo, ani ziadne koze mi neovisaju. Su take iste male ako pred detmi a aj tvar maju rovnaky a to mam 48 rokov.

77katarina
15. jan 2023

@0silvia0 Ale mne narástli až po kojení. Keď som bola tehotná a kojila mala som svoju veľkosť 75B ako pred otehotnením, až po skončení kojenia mi tak cca po roku začali rásť. Tvar mám stále rovnaký. Mám 45 rokov a tehotná som bola v 35 rokoch.

0silvia0
15. jan 2023

@77katarina niektorym zenam takto narastu aj kolegyna sa stazovala, ze cely zivot mala male prsia a bola na ne zvyknuta a vyhovovali jej. A po styridsiatke jej dost narastli, ona hovori, ze jej to vadi, ze sa citi ako dojnica🤷‍♀️. Kazda to mame inak, asi hormony, genetika a zalezitosti s tym spojene.

zuzulka558
15. jan 2023

U mňa tiež žiadna sláva po 2 deťoch 🤣🤣🤣 manželovi to nevadí povedal mi ze hlavne ze ta mam zdravú

leon20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz