Akú hydrogélovú masku odporúčate po blepharoplastike?

Zodpovedané
28. nov 2022

Dobrý deň,

prednedávnom som absolvovala chirurgickú korekciu viečok s omladzujúcim efektom.

Aký typ hydrogélovej masky je vhodný po blepharoplastike?

Ďakujem

Dobrý deň,

je veľa druhov hyrogélových masie. Niektoré sú s rôznymi prídavnými/pomocnými látkami.
Časť žien si ich použitie pochvaľuje, a to najmä prvé dni výraznejšieho opuchu po operácii. Iné naopak nepociťujú žiaden benefit, prípadne majú oči po použití masky výrazejšie podráždené.

Môžete skúsiť nejaký typ, ku ktorému sa dostanete najskôr len na jedno oko a po par dňoch porovnáte efekt s druhou stranou.

Takto najlepšie zistíte, čo Vám robí dobre, čo zle a čo sú zbytočne vyhodené peniaze 🙂