Chcem väčšie prsia, ale nechcem umelinu. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
29. jún 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám malé poprsie.

V čase tehotenstva bolo fakt super. Ako som porodila a kojila a časom mliečko ustupovalo, tak prsia išli dole. Už cca mesiac nekojím.

Chcem väčšie prsia, ale nechcem umelinu.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

umelina je subjektívny pojem opisujúci vzhľad prsníkov po operácii? Lebo aj s použitím silikónových implantátov vieme docieliť tvar a veľkosť aj správanie sa prsníkov ako by neboli operované ( pri vhodných podmienkach).

Ak sa umelinou myslí použitie implantátu. Je možnosť "mierne" upraviť tvar a veľkosť prsníkov aplikáciou vlastného tuku z iného miesta na tele. Schválne som dal "mierne" do úvodzoviek. lebo s touto metódou je zväčšenie najviac o 1 a 1/2 čísla po opakovanom zákroku s rizikom že sa všetko vstrebe a prsia sa vrátia do pôvodného stavu,

Ochabnuté prsia veľmi často úspešne riešime modeláciou, ale v tomto prípade pribudnú na prsiach jazvy a objem prsníkov sa zachováva, no tvar o omnoho estetickejší.

Pre viac detailných a konkrétnych informácií vzhľadom na vaše telo a vaše požiadavky odporúčam absolvovať aspoň 1-2 konzultácie u rôznych chirurgov.