Je injekčná lipolýza vhodná na odstránenie malého množstva tuku na bruchu?

Zodpovedané
29. dec 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať ohľadom injekčnej lipolýzy. Chcem si dať upraviť spodné brucho, ale chudnúť už nepotrebujem. Cvičením ho vytvarovať neviem, je tam tuk.

Je táto metóda dobrá, keď chcem odstrániť len malé množstvo tuku?

Ak nie, tak akú metódu by ste odporučili?

Ďakujem

Dobrý deň,

teoreticky áno, injekčná lipolýza má skôr minimálny efekt, ak taký vyžadujete a očakávate. Môže to byť správna voľba.

No vždy odporúčam urobiť maximum štandardnými metódami úpravou životosprávy a správneho športového zaťaženia.

Ak sa dostanete na svoje maximum, je môžné skúsiť operačné alebo mininvazívne metódy.
Zázraky od žiadnej metódy v štýle "miami beach style" neočakávajte.