Je možné upraviť tvar pŕs a prsných dvorcov po dojčení aj bez implantátov?

Zodpovedané
10. dec 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Vždy som mala väčšie prsia, ktoré mi počas dojčenia úplne ovisli. Dojčím iba z jedného prsníka, takže vznikol rozdiel cca dve veľkosti.

Je možné upraviť tvar pŕs a prsných dvorcov po dojčení aj bez implantátov?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

veľmi často si ženy mylne myslia, že implantáty menia tvar prsníkov do želanej podoby v akomkoľvek prípade.

Implantáty doĺňajú objem a viac menej aj tvar prsníkov kde objem chýba.

Nie je možné implantátmi meniť veľkosť dvorcov. Zásadne meniť polohu dvorcov, alebo dokonca zmenšiť prsia.

Na tieto zmeny je ideálna operácia - modelácia prsníkov - s alebo bez mierneho zmenšenia prsníka. Napríklad, ak chceme riešiť asymetriu, tak z väčšieho prsníka sa odoberie viac tkaniva ako z menšieho.

Odpoveď je áno.