Je možné vykonať iba spevnenie pŕs?

Zodpovedané
18. okt 2023

Dobrý deň,

chcem sa spýtať na spevnenie pŕs. Nechcem väčšie a ani menšie, len by som ich chcela spevniť.

Je to možné?

Čo taký zákrok stojí?

Ako dlho to trvá?

Ďakujem

Dobrý deň,

pravdepodobne sa pýtate na modeláciu, mastopexiu, podvihnutie prsníkov. Táto operácia sa robí bez použitia implantátov, hoci v budúcnosti sa môžu použiť.

Pri tejto operácii je potrebné urobiť rez okolo dvorca a často aj smerom nadol a v podprsníkovej ryhe. Podľa množstva nadbytočnej kože.

Väčšia časť "práce" pri oeprácii ale spočíva v spevnení a modelácii tkaniva prsnsníka nachádzajúceho sa pod kožou. Tým dokážeme prsník spevniť a vyplniť horný pól. Niekedy sa to nazýva aj auto-augmentácia. Hoci to prsia reálne nezväčší, opticky prsia pôsobia plnšie v podprsenke vyplnením dekoltu.

Ceny sa pohybujú rôzne medzi klinikami, podľa operačnej techniky alebo výsledkov a dĺžky operácie. U nás je to 3100 EUR vrátane všetkých nákladov.