Je možné zväčšiť prsia u 158 cm vysokej ženy, ktorá váži iba 42 kg?

Zodpovedané
3. nov 2022

Dobrý deň,

rada by som sa poradila ohľadom zväčšenia pŕs. Po pôrode a aj vďaka psychickému rozpoloženiu som značne schudla. Meriam 158 cm a momentálne mám 42 kg. Prsia mám veľkosti 70 A. Nadbytočnú kožu nemám.

Je nejaká možnosť ako moje prsia zväčšiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

samozrejme. Ak ste zdravotne v poriadku a máte predstavu o tom ako by prsia mali vyzerať, tak je ideálna osobná konzultácia. Tam sa preberú možnosti pre konkrétne Váš prípad.

Najčastejšie je to použitím silikónových implantátov. Na výber sú rôzne značky, tvary a veľkosti pre požadovaný výsledok.

Ako každá operácia, tak aj táto má isté riziká. Po osobnej konzultácii sa rozhodnete, či zákrok chcete podstúpiť.