Je porucha vestibulárnej funkcie problémom pri zväčšení pŕs?

Zodpovedané
24. okt 2021

Dobrý deň,

už dlho som zvažovala augmentáciu pŕs. Keď som sa konečne odhodlala, že do toho idem, tak nastali zdravotné problémy. Bola mi zistená porucha vestibulárnej funkcie. Nemám za sebou ešte neurológiu, aby určili prečo mám poruchu vestibulárnej funkcie a teda konečnú diagnózu.

Mám obavu, že objednanie sa na neurológiu bude minimálne trojmesačné čakanie a ja už toľko čakať nechcem čo sa týka zväčšenia pŕs.

Je porucha vestibulárnej funkcie problémom pri zväčšení pŕs?

Môže augmentácia ohroziť môj život?

Ďakujem

Dobrý deň,

každá operácia môže mať komplikácie aj s ohrozením života. Preto sa robia predoperačné vyšetrenia aby sme zvýšené riziko odhalili.

Ja nie som špecialista neurológ, aby som vedel kompetentne odhadnúť riziko zhoršenia stavu vo vašom prípade.

No počkať 3 mesiace na to, aby som sa vyhol dlhodobým problémom, nepovažujem za príliš.
U väčšiny plastických chirurgov je čakacia doba na zákrok aj dlhšia.

Konečné slovo, či Vás na operačný zákrok pustí má internista, anesteziológ a chirurg.
Oni sú v riziku, ak by ste nemali predoperačné vyšetrenia v poriadku.