Mám tetániu. Aké vyšetrenia mám podstúpiť, keď chcem ísť na plastickú operáciu pŕs?

Zodpovedané
25. okt 2021

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

Čo by som mohla ešte podstúpiť?

U mňa sa tetánia prejavuje len veľkou únavou, sem tam tŕpnutie ruky a nohy.

Ďakujem

Dobrý deň,

jednoznačne v prvom rade je potrebné odkomunikovať to so svojim chirurgom, ktorého ste si vybrali.

Závažnosť symptómov v kľudovom stave nemusí zodpovedať rizikovosti v celkovej anestézii.