Poradíte ohľadom úpravy pomliaždených bradaviek?

Zodpovedané
23. aug 2021

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

Doplním, že som 4 roky po zákroku tzv. zväčšovania poprsia podtlakovými bankami. Ten ťah dohora mi ich poškodil celé ako keby vyfúkol. Nič pod nimi nie je, sú len krčivé ako harmonika. Tá hmota ako keby odišla, sú mäkučké, bledé.

Môžem spolu s trochu väčšími prsiami dostať nové?

Viem, že sa dajú robiť nové aj ženám, ktoré mali úraz. Toto sa dá nazvať úrazom. A to som ešte nekojila, nerodila.

Ďakujem

Dobrý deň,

s týmto problémom som sa ešte nestretol. Zväčšovanie podtlakom nerobím.

Rekonštrukcie bradaviek sa vykonávajú tak, že sa modeluje nová bradavka z okolitej kože. Vytvaruje sa do kopčeka, aby imitovala bradavku. Nikdy však nie je funkčná a neobsahuje mliekovody.

Tmavšie zafarbenie takto vytvorenej bradavky a okolitého dvorca sa dofarbí tetovaním.

Otázne je či vaše bradavky budú funkčné pri dojčení, či boli poškodené aj mliekovody.