Robíte zväčšenie pŕs kyselinou hyalurónovou?

Zodpovedané
4. júl 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať ohľadom zväčšenia pŕs.

Robíte aj zväčšenie pŕs kyselinou hyalurónovou?

Ďakujem

Dobrý deň,

kedysi boli pokusy so zväčšením prsníkov pomocou kyseliny hyalurónovej alebo podobných výplňových materiálov.
Dnes sa už s touto metodikou chvalabohu stretávame veľmi zriedkavo a väčšinou len riešime komplikácie po týchto zákrokoch.

Kyselina hyalurónová nie je vhodná na veľkoobjemové náhrady. V prípade ak sa do jedného miesta aplikuje viac ml kyseliny hyalurónovej napriek tomu, že je to vstrebateľný materiál, tak sa opuzdri a vytvorí cystu alebo "hrču" a v lepšom prípade to tak ostane trvalo.

Častejšie dôjde ku reakcii v tkanivách a zápalom. Tento materiál sa naozaj komplikovane odstraňuje.

Výrazne vám to neodporúčam absolvovať ani ak by to bolo zadarmo.

https://www.google.com/search?q=aquafilling+bre...