Sú pre mňa vhodné okrúhle implantáty, keď mám pod prsiami 69 cm a cez prsia 73 cm?

Zodpovedané
5. máj 2023

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom implantátov.

Mohla by som si dať okrúhle implantáty, keď mám pod prsiami 69 cm a cez prsia 73 cm?

Meriam 174 cm a vážim 53 kg. Implantáty by mali byť 350 ml.

Nebudem vyzerať ako s dvoma loptami na hrudi?

Je lepší anatomický tvar?

Ďakujem

Dobrý deň,

záleží, čo vnímate ako dve lopty. Poloha dvorcov, hrúbka podkožia a množstvo vlastného základu, môže pri rovnakých implantátoch vyzerať diametrálne odlišne.

Ale anatomický tvar implantátov by určite pôsobil prirodzenejšie, ako okrúhly pri rovnakej veľkosti a šírke bázy.