Uhradí poplatok za zmenšenie prsníkov poisťovňa v prípade, keď mi to odporučí neurológ kvôli chrbtici?

Zodpovedané
29. nov 2023

Dobrý deň,

chcem podstúpiť zmenšenie a spevnenie prsníkov.

Uhradí poplatok poisťovňa v prípade, keď mi to odporučí pán primár neurológ kvôli chrbtici?

Ďakujem

Dobrý deň,

v súkromných zariadeniach je to veľmi nepravdepodobné, že uhradia vôbec niečo a ak, tak len rádovo 200 - 300 EUR, čo tvorí menej ako desatinu celkovej sumy.

V štátnych nemocniciach môže byť situácia iná. No musíte osloviť konkrétnu nemocnicu a opýtať sa na aktuálne podmienky, ktoré poisťovne zvyknú meniť Respektíve môžete osloviť priamo Vašu zdravotnú poisťovňu.