Je možná štvrtá sekcia, keď predošlé tri boli bez komplikácii?

Zodpovedané
26. apr 2019

Dobrý deň,

mám za sebou tri sekcie, ktoré boli bez komplikácii. Jazva je zahojená a odstup od tretej sekcie mám 16 mesiacov. Tehotná zatiaľ nie som.

Je možná štvrtá sekcia?

Ďakujem za odpoved

Dobrý deň,

4. sekcia je možná, ale už je tam väčšie riziko. Môžu byť i problémy s placentou.

Odporučila by som Vám prípadné ďalšie tehotenstvo konzultovať so svojím gynekológom, ktorý je podrobne informovaný o Vašom zdravotnom stave.

Veľa šťastia

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com