Je napätie v podbrušku a pichanie vo vagíne znakom uhniezďovania?

Zodpovedané
6. dec 2019

Dobrý deň,

zajtra to bude 6. deň, čo sme mali s priateľom nechránený styk. Snažíme sa o bábätko. Mám pocit ako keby napätia v bruchu, citlivejšie bradavky občasne slabé pichnutie vo vagíne a na oboch stranách podbruška.

Môžu to byť príznaky uhniezďovania?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

môžu byť a nemusí. To sa nedá povedať. Rovnaké príznaky môže mať aj prichádzajúca menštruácia.

Vyčkajte. Ak sa menštruácia nedostaví, urobte si tehotenský test.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com