Je to uhniezďovanie alebo skorý predmenštruačný syndróm?

30. aug 2023

Ahojte, rada by som sa poradila s vami. Mám pravidelný cyklus, pravidelný ako hodinky celý život. Netrpím žiadnymi gyneko. problémami, alee predsa len sa teraz deje niečo, čomu nerozumiem. Snažíme sa s mužom o babo, 24. som mala ovuláciu (odsledovanú), dnes od rána mám pocit, že mám dostať menštruáciu, ale do tej mám ešte viac než týždeň času🤷‍♀️

Stalo sa vám niečo také? Je možné, že to sú nejaké pocity z uhniezďovania alebo skôr takto skorý predmenštruačný syndróm? Ešte sa mi to nikdy nestalo, tak som celkom prekvapená.

Pociťovala som najmä doobedu bolesti v podbrušku, aj citlivejšie prsia (pri behaní som pocítila tlak), taktiež jemná bolesť krížov.
Podotknem ešte, že sa vôbec nesledujem, nie som ten typ, čo sedí celý deň doma a čaká na nejaký príznak😅 len toto ma prekvapilo.

Ďakujem 🙂

autor
30. aug 2023

Ešte dodám, že mi to samej príde veľmi skoro na možné tehu, ale ešte som sa s tým nestretla 😁

f666
30. aug 2023

Toto som písala 22. februára.. a v deň očakávanej menštruácie (24.februára) boli na teste 2 čiarky 🙂 Možné je všetko, drzím palce❤️

autor
30. aug 2023

@f666 ďakujeeem veľmi pekne za skúsenosť 🥰 no nerada si robím falošné nádeje, ale keby to chcelo byť tiež tak🙏 vám gratulujem a prajem veľa zdravíčka 🥳❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre