Má význam cvičiť s Aniballom, keď ho stále musím pridržiavať?

Zodpovedané
8. júl 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom Aniballu.

Má význam cvičiť s Aniballom, keď ho stále musím pridržiavať?

Najväčšiu časť zavediem dnu začnem s pumpovanim a zrazu je pol balónika vonku. Cítim, že sa hrádza naťahuje, ale bohužiaľ vypudiť som ho nedokázala ani po týždni. Stále mi vyskakuje.

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem, že či máte správnu techniku, to cez počítač nevyriešime.

Na internete sú videá, kde je veľmi dobre popísané ako Aniball zaviesť. Skúste si ich pozrieť. Určite Vám pomôžu.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com