Prečo mám bolesti v podbrušku v 17. týždni?

Zodpovedané
22. aug 2020

Dobrý deň,

od 5. augusta mám bolesti v podbrušku. Najprv to boli bolesti len na dotyk, alebo keď som si čupla. Bola som u lekára, ktorý mi zistil zápal močových ciest. Vybrala som antibiotiká Zinnat 500.

Bolesti však neustúpili, dokonca mám pocit že sú čoraz výraznejšie. Mám aj bolesti v krížovej oblasti. Včera má dokonca pichalo v pošve, niekedy až dosť výrazne. Teraz to cítim už len občas. Som mimo mesta a do poradne mám ísť až v pondelok. Mám strach aby sa dovtedy niečo nestalo.

Môže to byt niečo vážne ?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

zápal močových ciest môže dráždiť maternicu.

Ak máte pocit, že sa ťažkosti zhoršujú navštívte čo najskôr lekára.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com