Bolesť pri močení v 26 týždni

vinnienka
15. jún 2012

ahojte, mozte mi niekto poradit, som v 26 tt a obcas pocitujem bolest pri moceni, je to tak rozne, jeden den ano , jeden den nie.... moc mam podla lekara v poriadku/neskumal ho laboratorne, len na zaklde papierikov /...nie je to taka bolest ako pri zapale mocovych ciest, neviem to presne popisat, ked sa vycikam tak ma boli aj podbrusko, akoby aj mocove cesty.... mate s niecim skusenosti? a tiez pocitujem obcas bodavu bolest zospodu....dakujem za odpovede

kveta
15. jún 2012

@vinnienka Chcelo by to urologa a dokladnejsie vyserrenie.. len tak z fleku ma napadaju dg ako ureaplazma... Kazdopadne to treba preliecit, lebo zapal v tele zvysuje pravdepodobnost predcasneho porodu.. skus preventivne viac pit vodu a jest susene brusinky..

1ivanka1
15. jún 2012

@vinnienka ja som mala infekciu močových ciest, nevedela som o tom, nemala som žiadne príznaky, zistili mi to neskôr na základe laboratorneho vyšetrenia moču, a následne to vyústilo do ladvinovej koliky... 😢 😢 😢
nikomu neodporúčam, bolo to niečo hrozné...byť tebou sa pýtam na ďalšie vyšetrenia, na podrobnejšie vyšetrenia moču, myslím,že tie papieriky nedokážu skúmať moč do hĺbky...určite skús urológa! nedaj sa odbiť len nejakým papierikovým vyšetrením moču...

anjelicek26
15. jún 2012

@vinnienka - tiez by som sla k poriadnemu urologovi, papieriky hladaju len 5-6 zakladnych zloziek a tu infekciu odhalit nemusi... v tehu je opatrnost na mieste.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre