Prečo mám každú noc kŕč v pravom vaječníku?

Zodpovedané
6. nov 2019

Dobrý deň,

som v 33. týždni a každú noc dostanem kŕč do pravého vaječníka. Bolesť je tak silná, že som úplne paralizovaná. Nemôžem sa vôbec hýbať od bolesti. Iba kričím, pretože to strašne boli ako keby ma tam pichali s nožom. Muž mi priniesol obklad a za pár sekúnd to prešlo. Som neskutočne unavená z tej bolesti. Doktorka vraví, že je to v poriadku.

Čo mi môže byť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

môže ísť o naťahovanie väzov maternice, alebo poslíčkov.

Ak je bolesť ale tak silná, že ste paralyzovaná a opakuje sa, navštívte lekára.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com