Som v 32. týždni a mám 4090 anti-D. Mali ste už takýto prípad?

Zodpovedané
12. sep 2019

Dobrý deň

mám krvnú skupinu rh negatív a môj manžel má 0 pozitív. Pri potrate mi nepichli regu a pri ďalšom tehotenstve sa mi netvorili protilátky. Teraz som v 32. týždni a mám 4090 anti-D.

Raz do týždňa mi robia morfologický ultrazvuk. Malý nemá nikde tekutinu a ani nie je opuchnutý. Prietoky sú v norme.

Stretli ste sa už s takýmto prípadom?

Ak áno, ako to dopadlo?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ste dobre sledovaná, sama nemôžete nič ovplyvniť.

Čo sa týka prognózy, tak závisí od vývoja stavu a ten nemožno dopredu predvídať.

Držím palce

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com