Ako dlho trvá popôrodná depresia?

Zodpovedané
13. mar 2019

Dobrý deň,

som týždeň po pôrode druhého dieťaťa a mám úzkostné stavy.

Ako sa zbavím popôrodnej depresie?

Ďakujem

Dobrý deň,

veľmi má mrzí stav aký prežívate. V týchto situáciách však nič neplatí rovnako a všetko je hrozne individuálne. Nemám viac informácií, ale v každom prípade. Nech to trvá akokoľvek dlho, je lepšie vyhľadať odbornú psychologickú pomoc.

Sú psychológovia, ktorý sa venujú psychike spojenej s materskými záležitosťami. Je ideálne vyhľadať takého odborníka.

Držím palce, nech ste čím skôr v poriadku a nech si môžte užívať vaše bábätko !

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea