Ako odnaučím 6 týždňové dieťa zaspávať na bradavke?

Zodpovedané
9. okt 2019

Dobrý deň

chcela by som sa poradiť ohľadom 6 týždňovej dcérky, ktorá zaspáva len na bradavke. Čítala som, že to treba odúčať čo najskôr. Syn používa bradavku ako cumlík. Niekedy cucká 40 minút. Niekedy nevie zaspať, lebo hľadá bradavku.

Húpanie, nosenie na rukách a ani cumlík nepomáhajú.

Ako ho odučím zaspávať na bradavke?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň, je mi ľúto, ale táto otázka nespadá veľmi do oblasti duly, ale laktacnej poradkyne.
Viem Vám k tomu povedať iba to, že ak je zaspávanie na prsníku potreba toho bábätka, tak by bolo dobré mu ju dopriať.
Držím palce !

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea