Aký je Váš názor na pohyby v 17. týždni?

Zodpovedané
7. apr 2021

Dobrý deň,

včera som začala 18. týždeň, ale dva dni pred začatím 18tt-čiže v 17tt som cítila ráno, keď som vstala vlnenie. Normálne na dotyk som cítila asi pohyby, ale tie pohyby som cítila pod pupkom v strede.

Vraj bábätko je cítiť prvé razy dole v podbrušku a to som už tie ostatne dni cítila len dole v podbrušku. Len ten prvý pohyb som cítila tam pod pupkom.

Na základe tých pohybov, ktoré sa zopakovali pod pupkom 3x v priebehu 10 minút som zistila, že babo sa hýbe.

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

zvyčajne sú pohyby bábätka cítiť okolo 20. - 22. týždňa. Druho a viac rodičky, môžu cítiť pohyby aj skôr. Takisto sa to môže stať aj pri zle odhadnutej veľkosti.

Ale, každá žena je iná a teda kľudne môžte cítiť pohyby už v 17. týždni, aj keď nepatríte do vyššie uvedenej skupiny.

Krásne dni!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea