Posledný styk som mala v januári a teraz mi mešká menštruácia. Som tehotná?

Zodpovedané
11. máj 2020

Dobrý deň ,

mám 17 rokov a posledný styk som mala 24. januára. Bol chránený a potom mi meškala menštruácia asi cca 4 dni. Testy som robila 2.3. a 4. deň meškania. Všetky boli negatívne ak dobre vidím. Hneď piaty deň som dostala menštruáciu. Bola normálna ako vždy, nebola slabšia a ani kratšia. Bolo to 6 dni ako vždy. Na ďalší mesiac mi tiež meškala, ale to som netestovala, lebo prišla tiež a trvala 6 dní. Teraz mi mešká menštruácia už 10 dní.

Je možné, že som tehotná?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

skôr asi pôjde o gynekologicky problém. Odporúčam navštíviť gynekológa.

Tehotná by ste mohli byť len veľmi výnimočne.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea