Prečo sa mi zmenil pozitívny výsledok testu za negatívny?

Zodpovedané
13. jún 2020

Dobrý deň.

snažíme sa o druhé bábo, ale mám PCO na oboch vaječníkoch. Predpísané mám aj Metfogammu 500 mg 2x denne. Mám problém aj do žilami, pred mesiacom mi zistili flebotrombózu. Predpisali 2x2 tabletky Detralexu, Anopyrinu, a kyselinu listovú 2x týždenne.

Čo môžem brať ďalej z toho, aby mi noha nebolela?

Mám nepravidelnú menštruáciu. V máji som čakala menzes, ale dočkala som len 4 dni špinenia (hnedo slabo ružové). Nič viac. Ale pred týždňom som sa cítila že sa mi hlava točí a som tak pondelok 8.5.2020 spravila tehotenský digitálny Clearblue test a bol pozitívny. Hneď ukázal 1-2 týždeň , a od vtedy som robila kontrolný test 2x a je negatívny.

Čo mohlo ovplyvniť test tak, že teraz je negatívny?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

tehotenské testy nie sú 100% spoľahlivé. Môže to byť tým.

Lieky a ostatné veci skúste konzultovať s lekárom. Určite však môžte skúsiť poťah čaj z alchemilky, je to ženská bylina.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea