Som v 38. týždni a stále nemám žiadnych poslíčkov. Budem prenášať?

Zodpovedané
22. máj 2020

Dobrý deň,

som v 38. týždni a stále nemám žiadnych poslíčkov. Mám len občasnú bolesť v krížoch.

Je to normálne?

Mám rátať s tým, že budem prenášať?

Ďakujem

Dobrý deň,

všetky tieto veci okolo pôrodu sú veľmi individuálne, takže sa nedá vôbec povedať, či budete prenášať.

Poslíčkovia sa môžu prejavovať aj bolesťou v krížoch, podobne ako menštruačná bolesť. Takže ich možno aj máte.

Ak chcete podporiť činnosť maternice, môžte piť čaj z malinových listov, z pastierskej kapsičky a neužívať magnézium.

Krásne dni a tešte sa na bábätko!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea