Poslíčkovia v 39. týždni

beatrice1111
4. feb 2022

Ahojte, som v 38+5tt,termin mam 12.2. no dnes od 12 mam take menstruacne bolesti,prirovnam to k pichaniu v podbrusku,mala sa aj viac vrtela, trva to doteraz akurat s tym ze ma zacali boliet aj krize. Mozu to byt poslickovia ked sa takto citim uz 3 hodiny?

evica17
4. feb 2022

@beatrice1111 hod si sprchu a uvidis. Ak prejdu bude to ono, ak nie mozno to uz pride

marianna_peskova
4. feb 2022

Odporúčam sprchu. Mne poslíčkami začal pôrod. Keď som si dala dlhšiu teplú sprchu, kontrakcie začali byť pravidelnejšie. Ešte v ten deň som porodila.

qwer2019
4. feb 2022

Prikláňam sa ku komentarom vyššie. Môže to byť už aj začiatok. Keďže už cítiš kríze. Ja osobne som pri poslickoch necítila kríze, aj keď to Môže byť individuálne. Skús tú sprchu. Poprípade si aj sleduj v akých intervaloch máš,,poslíčkov" ci sa to nestupnuje. 🙂

lienka.7
4. feb 2022

@beatrice1111 mne takto zacal porod. Postupne som to cítila, začal mi aj vytok (odchádzať postupne zatka). Sla som do pôrodnice, ale otočili ma ze este nic. Do 24 hod.som potom aj porodila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre