Špinenie v prvom trimestri. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
9. nov 2020

Dobrý deň,

som v 8. týždni a minulý týždeň sa mi po vyšetrení u gynekologičky objavil hnedý slabý výtok. Utekala som na pohotovosť, tam ma skontrolovali a povedali, že všetko ok. Že asi len jemné podráždenie sliznice. Slabunko hnedý výtok pri utretí sa na wc trval dva dni.

Po týždni sa mi však výtok vrátil a trvá druhý deň. Je slabučký. Žiadne krče a ani bolesti nemám.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

toto sa občas stáva, bábätko sa uhniezďuje, zvlášť po vyšetrení to môže takto vyzerať.

Skúste si dať Ascorutin, to je podpora ciev. Mohlo by to pomôcť.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea