Z čoho mám bolesti v podbrušku na dotyk?

Zodpovedané
27. aug 2020

Dobrý večer,

som v 18. týždni a od 5. augusta som si všimla, že mám bolesti v podbrušku. Tie sú však len na dotyk, alebo keď si čupnem. A občas vtedy, keď sa zasmejem. Moč mám v poriadku a všetko je vraj v poriadku aj v dieťaťom.

Krčok je vraj bezpečne dlhý. Sem tam cítim aj pichanie v pošve. A bolí ma aj chrbát.

Z čoho môžu byt tie bolesti na dotyk?

Ďakujem

Dobrý deň,

počas tehotenstva sa deju mnohé zmeny. Keďže viete, že bábätko aj moč sú v poriadku, skôr to budú nejaké fyziologické zmeny (svaly, kosti).

Odporúčam vyhľadať fyzioterapeuta, ktorý má skúsenosti s prácou s tehotnými. Mohlo ny to pomôcť uvoľniť napätie.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea