Aké multivitamíny odporúčate na imunitu pre celú rodinu?

Zodpovedané
9. feb 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom multivitamínov pre celú rodinu.

Aké multivitamíny,odporúčate na imunitu pre celú rodinu?

Na pokožku, vlasy, nechty. Deti majú 10 rokov a 1,5 roka.

Ďakujem

Dobrý deň,

pre Vášho najmenšieho člena rodiny odporúčam multivitamínový sirup Cebion multi.

Pre 10 ročné dieťa odporúčam vitamíny Jamieson Multi kids. Obsahujú 17 výživných látok, vrátane železa a vápnika. Sú to cmúľacie tablety s ovocnou príchuťou bez umelých farbív.

Pre dospelých odporúčam Jamieson Multi Compelete. Obsahuje všetky potrebné vitamíny a minerály na podporu imunity, dobrý zrak, zdravú pokožku, vlasy, nechty a kosti.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová