Aké výživové doplnky a voľnopredajné lieky odporúčate na nespavosť?

Zodpovedané
11. feb 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom výživových doplnkov a voľnopredajných liekov na nespavosť.

Každý deň zaspím okolo jednej v noci. Som schopná sa prehadzovať v posteli a nespať aj od 21 hodiny. Zobudím sa na každé čo i len najmenšie vyrušenie. Mám pocit ako keby nebol môj spánok kvalitný, len taký ľahký.

Potom som celý deň hrozne unavená a príde večer a všetko toto sa opakuje. Trvá to už cca 2 mesiace a ja som z toho už fyzicky aj psychicky hrozne vyčerpaná.

Aké výživové doplnky a voľnopredajné lieky na nespavosť odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

vyskúšajte Melatonín - hormón, ktorý sa prirodzene tvorí v ľudskom tele, navodzuje spánok.
Melatonín prispieva najmä k skráteniu doby nutnej na zaspanie.

Užite 1 tabletu (5 mg) 1/2 pred spaním.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut