Ako liečiť seboreu vo vlasoch 1,5 ročnej slečny?

Zodpovedané
17. feb 2020

Dobrý deň,

moja 1,5 ročná dcérka mala hneď po narodení na tvári, v obočí a pri vláskoch na čele seboreu. Zbavili sme sa jej, no teraz sa jej vytvorila vo vláskoch, kde jej ju však neviem vyčesať ani po namazaní olejom.

Asi mesiac sme používali šampón Babe z lekárne, no nevidím zmenu.

Čo by jej ešte mohlo pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžte ešte siahnuť na konopnú kozmetiku pre deti. Konkrétne CutisHelp mimi umývacia emulzia. Je vhodná aj pre aplikáciu do vláskov.

Ak nebudete pociťovať zlepšenie, tak navštívte s dcérkou kožnú lekárku.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová