Ako posilním imunitu 3,5 ročnej dcérky, ktorá prekonala mononukleózu?

Zodpovedané
20. aug 2019

Dobrý deň,

moja 3,5 ročná dcérka prekonala v januári mononukleózu. V septembri nastupuje po prvýkrát do škôlky.

Ako jej môžem posilniť imunitu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na posilnenie imunity je vhodné kolostrum. Obsahuje unikátne zloženie vitamínov, proteínov, minerálov, protilátok a iných biologických stopových prvkov na budovanie imunitného systému.

Odporúčam napríklad Barnys Kolostrum forte, ktoré obsahuje aj Vitamín C a Zinok. Je vhodné od 3 rokov a ak by dcérka mala problém s prehĺtaním kapsúl, tak je možné obsah kapsuly vysypať.

Ak by to predsa nevyhovovalo, na trhu sú kolostrá aj vo forme sirupov.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová