Ako správne dávkovať Bryophyllum a Ovaria Comp počas snaženia sa o bábo?

Zodpovedané
30. mar 2023

Dobrý deň,

objednala som si homeopatiká Bryophyllum a Ovaria Comp. Túžime po bábätku. Aj sa nám po 2 rokoch podarilo, ale potratila som. Dočítala som sa, že Ovaria Comp pomáha posilniť vajíčko a aj hlien. Bryophyllum je na báze ako progestrón.

V akých dávkach ich môžem brať?

Ďakujem

Dobrý deň,

uvedené homeopatiká nie sú na Slovensku registrované, bohužial sa k dávkovaniu vyjadrIť nedokážem.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut