Aký je Váš názor na liečbu atopického ekzému krémom Phytanola s nechtíkovým extraktom?

Zodpovedané
8. jún 2020

Dobrý deň,

môj 11 mesačný synček má atopický ekzém a snažím sa zistiť, čo je spúšťačom. Zatiaľ sa mu snažím zmierňovať prejavy. Momentálne má červené líčka a veľmi suchú pokožku aj za uškami. Už som skúšala Bepanthen a Biodermu. Nezabralo.

Počula som, že je dobrá Indulona na premasťovanie. Chcem skúsiť Phytanola krém s nechtíkovým extraktom. Vraj nechtík má protizápalové a hojacie účinky.

Aký je Váš názor na krém Phytanola s nechtíkovým extraktom?

Je ešte niečo, čo nám môžte odporučiť?