Je lepšia a účinnejšia kĺbová výživa Barny's Inovo 5 Forte alebo Alavis Maxima Triple Blend?

Zodpovedané
10. feb 2024

Dobrý deň,

mám 44 rokov, pravidelne behám - každý druhý deň cca 12 km. Plus občas preteky. Mám sedavé zamestnanie.

Je lepšia a účinnejšia kĺbová výživa Barny's Inovo 5 Forte alebo Alavis Maxima Triple Blend Extra Silný?

Je vhodné užívať jedeň deň Inovo a na druhý Alavis?

Teda striedať výživy.

Občas ma pobolieva koleno a kĺb. Ale iba občas.

Čo ešte by som mala užívať?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem Vám za otázku.

Obidve z menovaných produktov sú podobné zložením. Je na Vás, ktorý Vám sadne. Striedať by som neodporúčala.

Dobré výsledky pacienti dosahujú aj po užívaní Condrosulfu, ktorý je navyše registrovaný aj ako liek.

Prajem vám všetko dobré!
PharmDr. Lenka Čorbová
farmaceutka
IG: doktorka_farmacie