Je prípravok Parasoftin účinný?

Zodpovedané
26. máj 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom prípravku Parasoftin - exfoliačné návleky - roztok a ponožky.

Aký je Váš názor na ponožky, čo sa týka stvrdnutej popraskanej pokožky na nohách?

Je to účinné?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

áno, Parasoftin exfoliačné ponožky sú účinné.

Obsiahnuté zložky (urea, alantoín a AHA / BHA kyseliny) prenikajú do vrchnej vrstvy kože. Stimulujú regeneráciu. Proces obnovy by mal trvať maximálne 7 dní.

Na popraskané pokožku na nohách Vám môžem ešte odporúčiť Flexitol balzám.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut