Kedy budú v lekárňach dostupné čapíky Nurofen?

Zodpovedané
5. nov 2022

Dobrý deň,

už dlhšie zháňam čapíky Nurofen. V žiadnej internetovej lekárni nie sú dostupné. Sirup Nurofen som kúpila, ale všade mi núkajú len čapíky Paralen.

Je nejaká iná alternatíva Ibuprofenu v čapíkoch pre 5-mesačné dieťa?

Ďakujem

Dobrý deň,

v internetových a ani v kamenných lekárňach momentálne Nurofen čapíky nezoženiete. Ide o výpadok zo strany výrobcu. Dátum naskladnenia zatiaľ nepoznáme.

Vo forme čapíkov je momentálne dostupný na zníženie teploty u detí len Paralen.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut