Ktorú jablčnú vlákninu na chudnutie odporúčate?

Zodpovedané
21. máj 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom jablčnej vlákniny na chudnutie. Existuje ich veľa druhov a od veľa výrobcov a ja neviem, ktorú si vybrať, keď chcem schudnúť.

Viem, že sa majú pridávať dve lyžičky vlákniny do bieleho jogurtu.

Ktorú jablčnú vlákninu na chudnutie odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

jablčná vláknina je produkt prevažne z bio obchodov a internetových stránok. V lekárni som sa s ňou nestretla, preto Vám nemôžem odporučiť žiadnu konkrétnu značku.

V lekárňach je bežne dostupná vlaknina vo forme Psyllia od rôznych výrobcov.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová