Môj 35 ročný manžel má problém so stoporením penisu. Aké lieky mu odporúčate?

Zodpovedané
28. sep 2020

Dobrý deň,

môj 35 ročný manžel má problém so stoporením penisu. Sex sme nemali pár mesiacov.

Chcel by začať užívať nejaké lieky, lebo z fyzického problému začína vznikať psychicky.

Aké lieky mu odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

samozrejme najlepšie je zájsť k lekárovi, ktorý by určil príčinu problému.

Problémy s erekciou môžu byť s rôznych dôvodov, ako je nedostatočné prekrvenie penisu, neurologický problém, ale takisto aj stres, vyčerpanosť a depresia.

Z voľnopredajných doplnkov odporúčam vyskúšať Clavin alebo Arginmax Forte pre mužov.

Clavin Original

Clavin Original je prípravok s priaznivým vplyvom na prekrvenie penisu a erekciu.

Arginmax Forte pre mužov

Arginmax Forte pre mužov je výživový doplnok, ktorý dlhodobo zlepšuje erekciu a sexuálnu výkonnosť.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová