Môže sa brať súčasne Jamieson Multi Complete pre ženy a Terézia Hliva Ustricovitá?

Zodpovedané
24. mar 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kombinácie doplnkov.

Je možné užívať súčasne Jamieson Multi Complete pre ženy a Terézia Hliva Ustricovitá s rakytníkovým olejom?

Môžu sa multivitamínové doplnky, resp. vitamíny a minerály nepretržite užívať, alebo je vhodné si urobiť prestávku?

Napr. vitamín D, magnézium, omega 3.

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, multivitamín a hlivu môžete užívať spolu.

Pri vitamínových doplnkoch sa odporúča po trojmesačnom užívaní pauza minimálne 1 mesiac.
Pri vitamíne D a omega 3 tak môžete urobiť napr. počas letných mesiacov, kedy prijímame dostatok vitamínu počas slnenia.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut