Môže sa kombinovať Sab Simplex a BabyCalm?

Zodpovedané
5. okt 2022

Dobrý deň,

môj dvojmesačný syn má koliky a pred časom sme začali užívať Sab Simplex. Ten krásne zaúčinkoval, synček sám prdkal aj kakal. No teraz sa mi zdá ako keby Sab Simplex prestal účinkovať. Dostáva ho pred každým kojením podľa návodu, no aj tak sa stále "pučí" a krúti. Poprdká si, iba keď začneme cvičiť nožičkami. Berie aj probiotiká a je plne dojčený.

Môžem mu skúsiť začať striedať Sab Simplex a BabyCalm?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, prípravky je možné kombinovať.

BabyCalm podávajte v množstve 10 kvapiek do úst dieťaťa pred každým jedlom. Sab Simplex podľa potreby.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut