Môžem PinkFertil naďalej užívať pred vkladom aj po vklade?

Zodpovedané
26. jan 2023

Dobrý deň,

od augusta užívam vitamíny PinkFertil na odporúčanie centra asistovanej reprodukcie počas stimulácie aj po odbere vajíčok. Som v naturálnom cykle, beriem len progesterón a Clexane. Okrem toho užívam Acidum Folicum 2x1, vitamín D 2000 (kvôli nízkej hladine), C a magnézium 500.

Môžem PinkFertil naďalej užívať pred vkladom aj po vklade?

Smú sa uvedené vitamíny užívať naraz?

Ďakujem

Dobrý deň,

osobne si myslím, že pokojne môžete pokračovať v užívaní vitamínov.

Poradila by som sa ale priamo v centre asistovanej reprodukcie, kde Vám tieto vitamíny odporúčili.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut