Chceme umelé oplodnenie bez vkladu

6. sep 2021

Myslite ze v centre asistovanej reprodukcie budu na nas kukat, ked chceme umele bez vkladu? Len si zamrazit embrya a za 3 mesiace na ket?

e1i
6. sep 2021

nie,niektore uprednostnuju KET pred ET.

andula1988
6. sep 2021

Myslim, ze je to v poriadku….. napriklad v heliose uprednostnuju KET …

rk123
6. sep 2021

urcite nie, je to uplne bezny postup, zeny takto cakaju aj dlhsie ked si chcu napriklad porobit este nejake vysetrenia atd

nafka0483
6. sep 2021

Nemaju dovod na vas "kukat", je to uplne normalne. Chodte na konzultaciu, vysvetlila svoj zamer, alebo plan, lekar vam k tomu povie svoje odporucanie a dohodnete sa.

ivkazba
6. sep 2021

My toto aktuálne riešime, bežná vec ako som pochopila na konzultácii.

nafka0483
6. sep 2021

@ivkazba Drzim vam velmi palce 🙂 davnejsie sme sa stretli v teme, kde sme riesili "uprednostnenie" kariery pred detmi a obe sme sa vyjadrili, ze to nebol zamer, ale ze bohuzial... vsetko by sme to vymenili za babo.

ivkazba
6. sep 2021

@nafka0483 ďakujem, nerobím si nejaké mega nádeje, ale skúsime. Aj keď občas ma prepadne myšlienka, že kašlem už na to, že už som stará, veď zmysluplný a aktívny život mám aj teraz bez detí, ale potom vždy prevážia emócie.

mondolina
6. sep 2021

@ivkazba
ahoj pozerám, že sme rovnako " mladé", akurát mám za sebou neúspešnú stimuláciu, rozhodujem sa čo ďalej....aké centrum ste si vybrali? ďakujem

nafka0483
6. sep 2021

@ivkazba Keby si neskusila, tak by si si mozno neskor vycitala. Je fajn, ze si nastavena tak, ze ak to nevyjde, tak fungujes dalej ako doteraz, cize bud to bude takto, alebo este lepsie ;) budem na teba mysliet, nech sa dari.

ivkazba
6. sep 2021

@mondolina neúspešná stimulácia znamená čo? Asi otázka ako dilino. Že nebolo dosť vajíčok alebo neboli kvalitné? Ja si aktuálne pichám injekcie, tak som zvedavá. Helios Martin chodíme, hoci teda bývame v BA. A ty?
@nafka0483 ďakujem.

mondolina
6. sep 2021

@ivkazba
odobraté vajíčka boli nezrelé. boli sme v gyn fiv, teraz máme konzultáciu do iscare....a mne sa už ani nechce🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre