Môžem súčasne užívať vitamín C, D, magnézium a kyslinu listovú?

Zodpovedané
27. mar 2023

Dobrý deň,

užívam vitamín C, D, magnézium a kyselinu listovú.

Môžem tieto doplnky užívať naraz v rovnakom čase?

Napr. po raňajkách.

A následne vitamín C a magnézium potom ešte raz navečer. Nemám žiadne problémy. Len som bývala cez zimu chorá, tak som chcela nejaké vitamíny/minerály doplniť. Užívam aj kyselinu listovú, lebo sa nebránime tehotenstvu.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

uvedené vitamíny a minerály môžete užívať spolu bez obmedzení, v prípade potreby aj dvakrát denne (podľa obsahu mg konkrétneho produktu).

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut