Môžem užívať Femibion 1, vitamín C, D a zinok po kryoembryotransfere?

Zodpovedané
8. nov 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Od nedele (od začiatku menštruácie) by som mala začať užívať Estrofem 3x2 tbl, potom ultrazvuk a Progesteron. Následne KET.

Môžem užívať v tabletkovej forme vitamín C, zinok, vitamín D, lízin, betaglukán 240, Femibion 1, aj keď budem po KET?

Ďakujem

Dobrý deň,

mali by ste sa poradiť s lekárom, ktorý má skúsenosti s KET. Z môjho pohľadu postačuje užívanie Femibion 1, ktorý obsahuje okrem iného aj vitamín C a vitamín D.

Preto určite netreba navyše užívať vitamín C a D.

Femibion 1

Femibion 1 je výživový doplnok pre ženy plánujúce tehotenstvo a pre tehotné ženy do konca 12. týždňa tehotenstva.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová